MaxiNBA

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basketbol ve NBA'in Merkezi

2 posters

Çoştummu Tam Çoşarım !

Likelihood
    Likelihood
    Admin
    Admin

Teşekkür : 214
    Teşekkür : 13
    En Sevdiği Oyuncu : Jason Kidd;Shaq;Nash

Çoştummu Tam Çoşarım ! Empty Çoştummu Tam Çoşarım !

Mesaj tarafından Likelihood Perş. Haz. 11, 2009 10:58 pm

Evet arkadaşlar, uzuuuuuun bir aradan sonra yine bir anımı paylaşacağım.

Çok önce değil. 3-4 hafta öncedir belki. Yine her zaman olduğu gibi haftasonu kulüp basketbol antremanına gitmiştim. Çalışmaları yaptık, antrenör bize maç oynatma kararı verdi. İşte asıl hikaye burada başlıyor. Kadrolar seçildi. Klübün genel gardı benim, ama takımda en fazla sayıyı ve asisti yapan benim yani
    Cool Neyse, Şimdi atan çıkıyor bir yedek takım var değişmeli üsülde oynuyoruz, sahanın izleme banklarında da kulüp sahibi var. Her zaman çoştuğum günlere denk gelsin isterim, mesela geçenlerde 8 dakikada 14 sayı 4 asist yapmıştım orada bazı sayılarımı gördü, varya o zaman çok deşarj oluyosun oyuna.. Gelelim hikayemize, benim ilk sayım pota altında bir fake ile adamdan kurtulup kolay bir sayı ile başladı. Bu kısmı gördü sanırım sahip. Ona sevindim. Maçlar öyle öyle oynandı ve baktım son 20 saniye dedi bizim antrenör. Ve biz oyuna giriyorduk. Topu aldım ve biraz oynayıp panyaya atıp geri aldım ve süreyi yeniledim. Daha sonra takım sayı buldu ve yedekte bekleyen takım girdi, son 10 saniyeydi. Üstelik karşı takımda kim vardı dersiniz, benden 6 yaş büyük olan ve kız takımının kaptanı - gardı bi abla. Onlar başlıyorlardı. Topu sürüyordu ki topu kaptım ve tekli fast break yolunda ilerledim. Ama rüzgar gibi gidiyordum o an nası koştum anlatamam. Sol forvet noktasında önüme çıkan diğer ablaya bir yön değiştirme hareketi yapıp onuda geçtim ve bir Tony Parker üsulü GözYaşı damlası bırakarak son 2 saniyede takıma galibiyeti getirdim. Antrenör maç sonunda ; " İsteyince oluyormuş " dedi. Bende " her zaman istiyorum abi, her zaman kazanan tarafta olmak istiyorum. Bunun için herşeyi yaparım " dedim sonra böyle bir vay aslanım dermiş gibi bir yüz ifadesi takındı ondanda çok memnun oldum. Kısacası süper bi gündü..

Ayrıca birde makara yaşadım. Dışarı çıktım. Bizim bi Pınar abla var. Onuda maç içinde deli etmiştim üstüme baskı uyguluyor şut feyki atıp yanından koşup ters turnike atıyorum falan Çok Mutlu:D sonra onun babası dediki : " Oğlum biraz dur len, kızım senin yüzünden hayata küstü. İnsanın sağından atıp solundan geçiyorsun, bırakıcam diyo dedi. " Çok Mutlu:D

Ya farkındayım kendimi övermiş gibi yazdım ama herşey böyle gelişti. Birdahaki sefere rezil olduğum bir anı ile karşınıza çıkmak istiyorum.
    SkyWalker#|
    SkyWalker#|
    Starter
    Starter

Teşekkür : 95
    Teşekkür : 0

Çoştummu Tam Çoşarım ! Empty Geri: Çoştummu Tam Çoşarım !

Mesaj tarafından SkyWalker#| C.tesi Haz. 13, 2009 6:27 pm

Vay aferin. İyi oynamışsın. Son kısımda ne kadar heyecan yaptığını düşünebiliyorum..

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:55 pm